DON PAPA - Ebay

Několik sběratelů se dotazovalo, jak je to s nákupem na aukčním portálu Ebay.
Tak tedy několik postřehů, rad a doporučení.

Na Ebay jsem snad už 20 let a za tu dobu zde nakoupil spoustu zboží, nejenom Don Papa. Ve většině případů mi dorazilo zboží v pořádku, ale pozor u nákupu lahví, zde mám 3 nemilé zkušenosti. Pokud už se rozhodnete k nákupu Don Papa lahví, například z Belgie, Německa, nebo Francie, vždy požádejte prodejce o velmi důkladné zabalení skla.  
Bohužel mi 2x přišla láhev rozbitá a jelikož šlo v jednom případě o Don Papa Sevillana, asi si umíte představit, jak mi bylo. A jednou mi v tubě dorazila pouze prázdná (vypitá) láhev.  
Dalším úskalím je poštovné. Dopředu si zjistěte, kolik že budete platit za dopravu do vaší země, kolikrát mají prodejci nastavené až nesmyslné částky i 50-60 eur.

Ve výsledku, pokud narazíte na nějaké zajímavé Don Papa zboží na portálu Ebay, nebojte se ho zakoupit, jen jak jsem psal výše. trvejte na kvalitním zabalení a zjistěte si, na kolik vás vyjde poštovné. Na Ebay se platí přes Paypal (nemusíte mít zahraniční měnu, účet – Paypal je propojený s vaší kartou a adekvátní částka v té, které měně se vám z karty/účtu odečte). Je to naprosto bezpečná a ověřená služba, kde bez problému řeší i případné reklamace. 

Don Papa Ebay

© Copyright 2023 Rumpapa.cz - All Rights Reserved

Created with Mobirise html website template