Don Papa novinky - květen 2022

A máme tu 2 nové, překrásné limitované tuby Don Papa. Koncem května 2022 se toto zboží objevilo poprvé na e-shopu warehouse1 a asi o týden dříve jsem zahlédl i předobjednávky v Německu.

Obě tyto tuby Don Papa Baroko Secrets of Sugarlandia a Don Papa 7 Y.O. Secrets of Sugarlandia, byly vydány na Den Otců s cílem zvýšit povědomí o ochraně přírody na ostrově Negros, zvaným také jako Sugarlandia.

Tuby jsou designově velmi zdařilé a zachycují nádhernou faunu a flóru ostrova Negros, včetně některých ohrožených druhů.
Málo kdo si na poprvé asi všimne, že jde vlastně o stejný grafický návrh pro obě tuby. A přeci se v jednom detailu tuby liší.
Nad sopkou v levé horní části, je na tubě pro Don Papa 7Y, oranžovo-červená obloha a v případě Don Papa Baroko, jde pak odstín oblohy do fialova.
Tuby se liší samozřejmě i nadpisem a podkladovou barvou, kdy pro Don Papa 7Y je zvolena červená barva a pro Don Papa Baroko barva zelená.
Procenta z prodeje těchto tub, půjdou na na dobrou věc a to na podporu ochrany přírody na ostrově Negros, zvýšení populace ohrožených druhů, ochranu útesů a deštných pralesů. Na tubách se nacházejí i QR které odkazují na bližší informace na oficiálních stránkách Don Papa.

Don Papa novinky

© Copyright 2023 Rumpapa.cz - All Rights Reserved

Built with Mobirise - Visit site